strony_www

Projektowanie stron www

Potrzebujesz stworzyć swoją stronę www? Cieszę się, że udało Ci się trafić na moją witrynę. Zapewne chcesz, żebym wykonał dla Ciebie stronę WWW?
Z przyjemnością – jestem po to, żeby pomóc w stworzeniu profesjonalnej i nowoczesnej witryny, która spełni Twoje oczekiwania i zrealizuje stawiane przed nią cele.

Zapoznaj się z moją ofertą…

Zajmuję się projektowaniem nowych stron internetowych dla firm, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i osób prywatnych. Z powodzeniem możesz powierzyć mi wykonanie zarówno rozbudowanej witryny korporacyjnej, sklepu internetowego, jak i jednostronicowego portfolio. Jeżeli chcesz odświeżyć i usprawnić swoją witrynę, również jestem gotów zapewnić pełne wsparcie.

Strony www

Sklep internetowy

Pozycjonowanie

Zwiększ zyski dzięki profesjonalnej stronie WWW

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu strony internetowej, która spełnia najnowsze standardy i będzie stanowiła atrakcyjny element Twojego wizerunku w sieci, znajdujesz się we właściwym miejscu. Tworzę witryny dopasowane do charakteru Twojej działalności, z atrakcyjną szatą graficzną i profesjonalnie zoptymalizowanym kodem źródłowym.

Do projektowania użytecznych, szybkich i wygodnych stron WWW wykorzystuję nowoczesne technologie i narzędzia wspomagające pracę webmastera.

HTML 5

CSS 3

jQuery

CMS

Zalety wykonywanych stron

Responsive Web Design

Za sprawą popularności urządzeń mobilnych z dostępem do internetu pojęcie RWD stało się podstawą tworzonych przeze mnie stron. Responsywne strony internetowe automatycznie dostosowują się do szerokości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane.

Czytelny i uporządkowany kod

Nadrzędnym celem przy pisaniu kodu jest, aby to łatwe do odczytania i zrozumienia. Kod plików strony internetowej jest czytelny, uporządkowany i pozbawiony błędów, tak aby spełniał standardy W3C.

Wysoka wydajność

Szybkość ładowania strony www jest jedym z najważniejszych elementów, o które trzeba zadbać podczas wdrażania nowej strony. Dlatego przy finalizacji strony www pliki JS i CSS są kompresowane – tak aby strona ładowała się szybciej. W tym samym celu każdy wykorzystany na stronie obraz przechodzi bezstratną kompresję.

Optymalizacja stron pod kątem SEO

Liczy się nie tylko wygląd i użyteczność strony, ale też jej pozycja w wynikach wyszukiwania. Projektowane witryny internetowe spełniają kryteria Google oraz zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania. Dzięki temu szybciej, łatwiej i skuteczniej osiągają wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Samodzielna obsługa strony

W przypadku posiadania strony z systemem zarządzania treścią (CMS) możesz dodawać i edytować treści na stronie. Tak by rozbudowa strony nie wymagała pomocy informatycznej.

Gwarancja poprawności wykonania

Dbam o tom aby każda stworzona przeze mnie strona internetowa spełniała wymagania klienta. Od momentu oddania projektu daję 30 dni gwarancji na wykonany projekt. Gwarancja dotyczy poprawnego wyświetlania jak i działania strony.

Responsive Web Design

Etapy tworzenia stron internetowych

01

Planowanie

Określasz swoje oczekiwania i potrzeby. Ustalamy termin realizacji.
02

Projektowanie

Opracowuję koncepcję wyglądu Twojej nowej strony.
03

Realizacja

Podczas gdy ja tworzę stronę www – Ty opracowujesz treści na stronę, zdjęcia do galerii itp.
04

Wdrożnie

Gdy strona jest już gotowa i spełnia Twoje oczekiwania, nie pozostaje nic innego jak wdrożyć jej działanie.